Türk Milleti Mazlumların Hizmetçisidir…

turk milleti yardimsever
turk milleti yardimsever

Şüphesiz Yüce Yaratıcı çeşitli ırklar yaratmış ve bunlara çeşitli özellikler ve misyonlar vermiştir. Türk Milleti müslüman olduktan sonra Allah’ın adını dünyada yaymış ve fakir, mazlum halklara her zaman yardım ede gelmiştir. Hem kendine şu anda Somaliye en büyük yardımı yapan ülkelerden biridir Türkiye. Esad zulmunden kaçan Suriyelilere çadır kent açıp onların her ihtiyacını karşılamıştır. Filistin, azerbeycan, çeçenistan daha birçok ülkeye büyük yardımlar sağlamış ve mazlumların hep yanında olmuştur. PKK böyle bir millete başkaldırması dikiş tutmaz. Dikiş tutmaz tutmamasına ama gel gelelim,  arada şehit olan ve hayatını kaybeden önce insanın bedelini birileri ödeyecek. İmralı canisi bunu 2 taraftada ödeyecek. Allaha ve kitaba inanmadığı için imralı canisinin diğer taraf gibi bir düşüncesi zaten yokturda. Bu taraftaki cezası bu millete nasip olur inşallah.

RAMAZAN BEDDUASI: Allah’ım şu mübarek ayında askerlerimize kurşun sıkan hainlerin ellerini kır, yaşam yollarını kes ve basiretlerini bağla yarabbim. Bu aziz millet Senin ve Sevgili Peygamberinin adını hep yukarlarda tuttu. Sen bunun hatırına PKK cıları 2 dünyada mağlup ve perişan eyle yarabbi.

RAMAZAN DUASI: Allah’ım tüm dünyada garibanlara yardım et. Türk ve İslam coğrafyalarındaki karışıkları düzelt ve onları felağa erdir. Askerlerimize yardım et. Onları muzaffer eyle.

AMİN

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*