20
Haziran

Yaşam Çağdaş kadının yaşam rehberi (womenlifeguide.com)

Yazan: Alparslan  |  Kategori: Yaşam  |  Okunma: 512 views
Women Life Guide, Bayan Saç Modelleri

Women Life Guide, Bayan Saç Modelleri

Kadınlar, günlük yaşantısında ya da özel günlerde saçlarına, makyajına, kıyafetlerine ve tüm aksesuarlarına büyük önem gösterir. Fakat bazı zamanlarda ne yapacaklarına ya da ne giyeceklerine karar veremedikleri durumlar olur. İşte böyle zamanlar da bayanlara danışmanlık yapmak, onların kıyafet seçimlerinde ve saç modellerinde fikir edinmelerini sağlamak için bir yardımcıya ihtiyaç duyarlar. Women Life Guide , işte böyle zamanlar için hazırlanmış bir web sitesidir.

Women Life Guide, bayanlara saç modelleri ağırlıkta olmak üzere, giyim, moda dünyası, takı dünyası, ünlülerin kıyafetleri, son çıkan markaların koleksiyonları, altın ve gümüş takı modelleri ve daha birçok alanda uzman ekibi tarafından hazırlanmış içerikli sunmaktadır.

Women Life Guide, saç modelleri açısından üstün bir içeriğe sahiptir. Türkiye’de ve Dünya’da birçok ünlünün saç modellerini detaylı bir şekilde inceleyen ekip, bu incelemeleri sonucunda vardıkları sonuçları derhal yazıya alarak video ve resimlerle geliştirmiş, kullanıcılarına da beğendikleri saç modellerini seçmelerinde yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda belirli fuar ve aktivitelerde bulunarak orada ki saç ve saç renkleri ile ilgili tüm bilgileri de yine Women Life Guide web sitesi aracılıyla kullanıcılarına sunmaktadırlar.

Women Life Guide’in kullanıcılarına sunduğu içerik bunlarla sınırlı değildir. Ünlü markaların giyim alanında çıkardıkları son katalogları  ve ürünleri fiyatlarıyla birlikte arşiv halinde kullanıcılarına sunmaktadırlar. Son yılın moda renkleri, moda kıyafetlerini de içeriğinde bulunduran ekip, ummalı çalışmalar sonucunda özel geceler için uygun kombineleri ortaya koyarak kullanıcılarına seçim yapma imkanı tanımaktadır.

Women Life Guide, uzman ekibiyle birlikte kullanıcılarına bir de takı ve aksesuar alanında içerikler hazırlamıştır. Evde boş zamanlarınızda nasıl işler çıkarabileceğinizi anlatan ve malzemeleri tek tek listeleyerek en güzel ve tamamen sizin zevkinize ait takılar yapma olanağı da sunmaktadır. womenlifeguide.com sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her an güncel bilgilerle karşınızda olmaya devam edecektir.

 Yazının Etiketleri  

1 Yorum yapılmış

  • arzu
    20 Haziran 2012 | Cevapla

    Bu siteyi biliyorum harika bir kadın sitesi. Hergün evden çıkmadan o gün ne giyeceğim saçımı nasıl yapacağımla ilgili mutlaka bir göz gezdiriyorum. Sizede tavsiye ederim.

Yorum yapın