Varmısın yokmusun 2012 de fox tv de

Asuman Krause ile Varmısın Yokmusun Fox TV de...
Asuman Krause ile Varmısın Yokmusun Fox TV de...

Acun Ilıcalının meşhur programı Var mısın? Yok musun? yeni sezonda FOX  Tv ile seyirci karşısına çıkacak. İlk bölüm 8 Kasım da akşam yayınlanacak. Bu yayın döneminde yarışmanın sunuculuğunu Vipe out ve fear Factor sunuculuğu yapan Asuman Krause yapacak. Asuman Krause nin fear ve vipe daki performansı gayet başarılı olmuştu. Sıcak ve içten tavırları yarışmanın izlenilebilirliği açısından çok önemli. Bakalım Asuman Krause aynı performansı Varmısın yokmusunda da gösterebilecekmi?

Kısaca Asuman Krause kimdir? Annesi Türk, babası Alman olan Asuman Krause, 1998 Türkiye ikinci güzeli seçildi. Ardından mankenliğe başladı.
Krause 2002 yılında, İsviçre saat firması Maurice Lacroix’in, “Masterpiece” serisi için çıkardığı “Zaman ve Zamansızlık” temalı takviminde yer aldı. Yüksek ücretle ünlü ressamların “nü” tablolarındaki figürler gibi poz verdi.
2005 yılında “Yaz Sabahı” isimli şov programının sunuculuğunu üstlendi. Aynı yıl “Sen Ne Dilersen” adlı filmde oyunculuğa adım attı. “Sonradan Görme” (2005) dizisinde Metin Şentürk ile başrolü paylaştı. Yine aynı yıl “Aynı Çatı Altında” (2005) adlı yapımda rol aldı.
“No Şavaş Yes Manken” tiyatro oyununun ardından, Kandemir Konduk’un “İyi Aile Çocuğu” tiyatrosunda başrol alarak oyunculuğunu pekiştirdi.
2006 yılında mankenliği bırakarak şarkıcılığa başladı. İlk albümü “Çok Yalnızım”ı, 2006 yılında Seyhan Müzik etiketiyle yayınladı.
Mankenlikten şarkıcılığa geçtiği için yapılabilecek haksız eleştirileri önlemek için, albümü ismini vermeden radyolara gönderdi.
Şarkıları genel olarak pozitif tepkiler alırken, ses rengi Burcu Güneş ve Emel Müftüoğluna benzetildi.
İkinci albümü “Kukla”yı ise 2008 yılında, Erol Köse imzasıyla çıkardı.
Yaşadığı aşklarla da magazin dünyasının peşinden koştuğu bir isimdir. Şimdilerde Show TV’de yayınlanan Whipeout yarışmasını sunuculuğunu yapmaktadır.  Fear Factor üde sundu. Bu sezon Fox tv deki varmısın yokmusun un sunuculuğunu yapacak.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*