3
Kasım

Televizyon Varmısın yokmusun 2012 de fox tv de

Yazan: Alparslan  |  Kategori: Televizyon  |  Okunma: 7.787 views
Asuman Krause ile Varmısın Yokmusun Fox TV de...

Asuman Krause ile Varmısın Yokmusun Fox TV de...

Acun Ilıcalının meşhur programı Var mısın? Yok musun? yeni sezonda FOX  Tv ile seyirci karşısına çıkacak. İlk bölüm 8 Kasım da akşam yayınlanacak. Bu yayın döneminde yarışmanın sunuculuğunu Vipe out ve fear Factor sunuculuğu yapan Asuman Krause yapacak. Asuman Krause nin fear ve vipe daki performansı gayet başarılı olmuştu. Sıcak ve içten tavırları yarışmanın izlenilebilirliği açısından çok önemli. Bakalım Asuman Krause aynı performansı Varmısın yokmusunda da gösterebilecekmi?

Kısaca Asuman Krause kimdir? Annesi Türk, babası Alman olan Asuman Krause, 1998 Türkiye ikinci güzeli seçildi. Ardından mankenliğe başladı.
Krause 2002 yılında, İsviçre saat firması Maurice Lacroix’in, “Masterpiece” serisi için çıkardığı “Zaman ve Zamansızlık” temalı takviminde yer aldı. Yüksek ücretle ünlü ressamların “nü” tablolarındaki figürler gibi poz verdi.
2005 yılında “Yaz Sabahı” isimli şov programının sunuculuğunu üstlendi. Aynı yıl “Sen Ne Dilersen” adlı filmde oyunculuğa adım attı. “Sonradan Görme” (2005) dizisinde Metin Şentürk ile başrolü paylaştı. Yine aynı yıl “Aynı Çatı Altında” (2005) adlı yapımda rol aldı.
“No Şavaş Yes Manken” tiyatro oyununun ardından, Kandemir Konduk’un “İyi Aile Çocuğu” tiyatrosunda başrol alarak oyunculuğunu pekiştirdi.
2006 yılında mankenliği bırakarak şarkıcılığa başladı. İlk albümü “Çok Yalnızım”ı, 2006 yılında Seyhan Müzik etiketiyle yayınladı.
Mankenlikten şarkıcılığa geçtiği için yapılabilecek haksız eleştirileri önlemek için, albümü ismini vermeden radyolara gönderdi.
Şarkıları genel olarak pozitif tepkiler alırken, ses rengi Burcu Güneş ve Emel Müftüoğluna benzetildi.
İkinci albümü “Kukla”yı ise 2008 yılında, Erol Köse imzasıyla çıkardı.
Yaşadığı aşklarla da magazin dünyasının peşinden koştuğu bir isimdir. Şimdilerde Show TV’de yayınlanan Whipeout yarışmasını sunuculuğunu yapmaktadır.  Fear Factor üde sundu. Bu sezon Fox tv deki varmısın yokmusun un sunuculuğunu yapacak.

 Yazının Etiketleri  

5 Yorum yapılmış

 • çetin
  09 Kasım 2011 | Cevapla

  sn yöneticiler;
  yeni varmısın -yokmusun hayırlı olsun İNŞALLAH..ancak programın ve emeklerinizin karşılık bulması için bir müzisyen-amatör tiyatrocu -ve çok dolu dolu geçen 50 yaşın ağıriığı ile nacizane tavsiyelerime (duyumlarım dahil) …kulak verirsiniz…..pprogram çok yavaş ,kişiler pasif,aksiyon yok…ortalığı karıştıracak karakterler yok (bulgar delikanlı hariç)…dikkat ederseniz acunun yaptıklarını tekrardan kaçınmalısınız….sıralara vurmak…geriye sayım…v.s. gibi….lütfen sözlerime kulak verin bu program çok güzel olabilir…inanıyorum..başarılar diliyorum…bu arada eksikliklerden biride vede en önemlisi BEN im …unutmayın…duyulmamış fıkralar…gitarla fasıl.pop,alaturka,latin müzikler….tiyatral gösteriler hep bende…iyi dileklerimle.. çetin tavgaç 0532.562.68.68.

 • 17 Kasım 2011 | Cevapla

  ADIM AHMETCAN KIZIL DOGUM TARİHİM 1980 ADANA SEYHAN BEN BU PUROGRAMI ÖNCEDEN BİR KANALDA İZLİYORDUM ONDANSONRA SİZİN KANALDA GÖRDÜM VE KATILMAK İSTEDİM VE BAŞ VURDUM ÇARIRSANIZ SEVİNİRİM BEN 2 AY OLDU IRAKTAN GELELİ ORANIN ORTAMI HİÇ İYİ DEGİLDİR ALLAH YARDIMCILARI OLSUN ONLARIN BU VATANIA SAHİP ÇIKALIM IRAK GİBİ OLMAK İSTEMEM OYÜZDEN HERKES AKILLI OLSUN KİMSENİN LAFINA BAKMASIN BU VATAN HEPİMİZİN TEŞEKKÜRLER EDERİM BU FIRSATI VERİRSENİZ TL 0536 715 84 41 ADANA

 • yahya gülcan
  06 Aralık 2011 | Cevapla

  bu yarışmaya katılmak istiyorum

 • mahir
  07 Aralık 2011 | Cevapla

  mrb yarışma nızı ara ara fırsat buldukça izliyorum işim yoğun malüm fırıncıyım iznimde yok yarışmanıza katılmak istiyorum kabul ederseniz sevinirim 054597…..

  Yönetim Notu: Sitemiz Varmısın yokmusun yarışmasının resmi sitesi değildir. Başvularınız için… Aşağıdaki adresi kullanın:
  http://varmisinyokmusun.com.tr/basvuru.asp

 • TEKİN ÇOBAN
  16 Nisan 2012 | Cevapla

  Bu yarışmaya Muracatetim şu ana kadar çağrılmadım Enkisa zamanda çağirmanızı Istırham edıyorum

Yorum yapın