atalay demircinin hayatı, atalay demirci kelalaka showu

atalay demircinin hayatı, atalay demirci kelalaka showu
atalay demircinin hayatı, atalay demirci kelalaka showu

Yeteneksizsiniz 2013 finalinde, Standup gösterisi ile atalay demirci, davulcu şirin bebek Baha yarıştı. İpi atalay demirci göğüsledi. Açıkçası atalay demirci bunu haketmişti. Kimsenin itiraz edecek bir durumu yoktu zaten. Efendi ahlaklı manevi ve milli değerlere sahip bir adam olduğu hem konuşmalarından hemde tipinden belli olan atalay demirciye tebrikler.

Peki Atalay Demirci Kimdir: Eğri Çağanın Hüseyin’in torunudur. Merhum Şahin Demirci’nin oğlu olan Atalay küçük yaşlarda babasını yitirmiş. 1976 yılında Ankara’nın Nallıhan İlçesinde Temmuz ayının 8 günü hayata merhaba diyen Demirci ilk ve orta öğrenimini Amasya’da tamamladı. 30 Mayıs 1999 tarihin de ilk kez sahneye çıkan Demirci 30 Haziran 2008 tarihi itibariyle Dünya Radyo ve Ankara Sanat Evi bünyesinde Toplam 1689 kez sahneye çıktı ( 0 RH Pozitif Stand_up Show ve Ortaya Karışık Tiyatro Oyunuyla ) Türkiye’nin dört bir yanında Kars’tan İzmir’e, Muş’tan Aydın’a ülkeyi karış karış gezen Demirci Türkiye’de sadece Erzurum,Hakkari,Iğdır ve Ardahan da gösteri yapmamıştır İlçelerle birlikte hesaplandığında Demirci bu anlamda bir rekor sahibidir Yurt dışında da toplam 150 kez sahne alan Demirci Almanya, Danimarka Hollanda, Kanada, Amerika, İsviçre, Tataristan, İtalya, Fransa ve Dubai de gösteriler yapmıştır 2000 yılından bu yana Dünya Radyo da Kelalaka isimli show programı yapan Demirci’nin Satılık Gözyaşları ( 9 Baskı ) ve Kaleme Zeval Olmaz ( 3 baskı ) isimli 2 şiir kitabı vardır Halen Ses Tv de Akıl Küpleri isimli bir Tv Programı yapan Demirci Stand_up show’uyla Dünya’yı gezmeye devam ediyor. Bazı video kliplerini Dailymotion.com sitesinden aratabilirsiniz.

Atalay demirci Kelalaka show: Atalay Demirci Kelalaka Standup show’u ile şehir şehir gezeceğe benziyor. Gösteri bilgilerini şu adresten takip edebilirsiniz.
http://www.facebook.com/events/410762385678183/

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*