Colin Kazım’a İngiltere’de Para Cezası Verildi

colin kazim sort
Bursasporlu Colin Kazım’a, taraftara pantolonunu indirerek müstehcen harekette bulunması nedeniyle bin 445 sterlin para cezası kesildi.

Bir dönem Fenerbahçe ve Galatasaray’da forma giyen Colin Kazım-Richards hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. İngiltere’de maç izlediği sırada kendisine tepki gösteren taraftarlara pantolonunu indirip cinsel organını gösteren Kazım için dava açıldı.İNGİLTERE KAZIM’I KONUŞUYORBursasporlu oyuncu Colin Kazım-Richards, maç izlerken yaptığı homofobik hareketler sonrası İngiltere’de günün konusu oldu.
Bursaspor’un kadro dışı bıraktığı oyuncu Colin Kazım, İngiltere’de maç izlerken yaptığı cinsel hareket ile davalık oldu. İddialara göre, eski Blackburn Roverslı oyuncu İngiltere Championship mücadelesinde Brighton Hove Albion’un maçını izlediği sırada taraftarlara yönelik cinsel bir harekette bulunduğu iddiasıyla gündeme geldi.”ŞORTUNU İNDİRDİ VE MÜSTEHCEN HAREKETLERDE BULUNDU”Olay hakkında şikayette bulunan savcı Simon Allen, Colin Kazım’ın taraftarların yaptığı küfürlü tezahürattan sonra buna cevap olarak şortunu indirdiğini iddia etti.

“Oyuncu şortunu indirdi ve utanç verici müstehcen hareketlerde bulundu.” diyen Allen Kazım’ın bu hareketi birden fazla kez tekrarladığını söyledi.KAZIM SUÇLU BULUNDU, PARA CEZASI KESİLDİKazım’a açılan davanın duruşması Brighton kentinde görüldü. Colin Kazım’ın bu hareketleri sadece şakalaşmak amacıyla yaptığını ve niyetinin ayrımcılık olmadığını ifade ettiği belirtildi. İngiliz basını, mahkemenin milli futbolcuyu suçlu bulduğunu ve bin 445 sterlin para cezası verdiğini kaydetti.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*