12
Eylül

Sinema Innocence of Muslims filmi, Müslümanların masumiyeti filmi konusu

Yazan: Alparslan  |  Kategori: Sinema  |  Okunma: 3.038 views
Innocence of Muslims, Müslümanların masumiyeti, konusu, oyuncuları

Innocence of Muslims, Müslümanların masumiyeti, konusu, oyuncuları

Bazen Salak saçma işler yapılır hristiyan alemi tarafından, bu salak işlere örnek göstermek gerekirse ne diye düşünürken karşınıza çıkacak en anlamlı yapıttır !!!! sözüm ona. Müslümanlara hakaret etmeyi marifet sanan yönetmen ve yapımcı bozuntuları işi gücü bırakmış müslümanların manevi değerlerine hakret eden Innocence of Muslims, Müslümanların masumiyeti adlı eseri !!! ortaya koymuşlar.  Innocence of Muslims , Müslümanların masumiyeti konusu gerizekalı bir adam olan Asıl işi inşaat sektörü olan 56 yaşındaki Sam Bacile adlı pislik tarafından senaryosu yazılan ve 2 saatlik filmde sözüm ona müslümanların asıl yüzlerini ortaya çıkarmaya çalışmış. Dinimize ve peygamberimize hakaretler içeren filme gelen tepkileri abartılı bulmuş beyfendi.  Ne dememizi bekliyordunSam Bacile efendi… Ne güzel bizi anlatmışsın eline sağlıkmı dicektik. Bu iğrenç eserine alkışlarmı tutacaktık.

Bundan sonraki hayatın gizlilikle geçecek. Kendim ettim kendim buldum şarkısı tam da seni anlatıyor… Bol bol dinle… Bidahada kimse hakaret etme… Paçavra yönetmen  seni… Birde fragmanını seyrettim… Film kadar oynayanlarda rezil ve çok dandik greenscreen numarasıyla shit (reel anlamda) olmuş 2 saatlik bir varyete… Bi halta benzemez.  Yürü işine Sam Bacile… yürüüü….

Eminim sizinde kafanız bozulmuş bu yazıyı okuyorsunuz. Lanet demekten başka yapacak bişe yok. Sağlam bütçeli birini bulup, Hristiyanların masumiyeti filmi çekilmeli, bunların provakatif tavırlarına vurgu gönderilmeli.

 Yazının Etiketleri  

2 Yorum yapılmış

 • sengul
  12 Eylül 2012 | Cevapla

  Biz müslümanlar Hz. İsaya hakaret etmeyiz ve onuda peygamberimiz olarak görürüz. Lakin Hristiyanlar Hz. Muhammed efendimizi peygamber olarak tanımazlar ve fırsat buldukça fanatikleri tarafından hakaretler edilir. Bizim elimiz kolumuz bağlı gibi. Çünkü aynıyla karşılık veremeyiz. Ancak onları bu çirkin kişiliklerini anlatan bir film yapmalı müslüman yönetmenler… Kınıyorum bu filmi…

 • deniz
  12 Eylül 2012 | Cevapla

  abd + israil ortadoğuda beklediği savaşı çıkaramayınca en gerizekalının en şerefsizin bile aklına gelmeyecek yöntemlere yöneldi. bu film denen soytarılık bu kadar ses getirmezdi de abd + israilin medyayı gazlaması sonucu herkes tarafından duyuldu. milyarlarca müslümanın inancına hakaret etmenin bedelini göze almaları ne kadar büyük bir aşağılık planları olduğunu ortaya koyuyor. amaçları öyle geniş ki o kadar şerefsizliklerini ortaya koyuyorlar. sağduyulu olup inancımıza sarılmalı, onları kendi tükürüklerinde boğmalıyız.
  it ürür kervan yürür

Yorum yapın