23
Kasım

Sinema CM101MMXI FUNDAMENTALS Yakında piyasada

Yazan: Alparslan  |  Kategori: Sinema  |  Okunma: 843 views
CM101MMXI FUNDAMENTALS, Cem Yılmaz Fundamental, cem yılmaz 2013 fundamental

CM101MMXI FUNDAMENTALS, Cem Yılmaz Fundamental, cem yılmaz 2013 fundamental

Şunu baştan söylücem CEM Abi olurda bu yazıyı okursan bunu bil diye diyorum. Fundemantalden bir bölümü piyasaya düşmüş ses kayıtlarından dinleme şansı buldum. Gülmekten öldürdün be abi beni. Kendi blogumda bu yeni DVD ne en çok sevinen adamlardan biriyim. DVD diyorum çünkü sanırım bu sinema gösteriminin ardından uzun sürmez DVD de çıkacaktır. Ve parasını verip alıcam abi söz. Yani bu gösterilerini DVD olarak piyasaya sürme fikrini 2008 Turktelekom da çok iyi etmiştin. Bizim gibi istanbul dışındaki adamların o senin gösterilere gelme şansı yok. En azında sinema yada DVD ücretini öder ordaymış gibi yıkıla yıkla seyrederiz. 3.1.2013 te sinemadayız. İyi ettin iyi. Birgün nasip olursa seni canlı en önden seyredicem bizim ekiple. Şaka gibi hep derim bunu; “HALİN VAKTİN YERİNDE OLACAK, CEM ABİYİ EN ÖNDEN SYREDİCEN…” Böyle işte abi. CM101MMXI FUNDAMENTALS in fragmanı bile bize yetti. Eline koluna sağlık. 4 gözle bekliyoruz. Manyağın Leo, Ahmet, Denish..

 Yazının Etiketleri  

4 Yorum yapılmış

 • denish
  23 Kasım 2012 | Cevapla

  denish benim abi.. bekliyorum..
  daha önce yazacaktım ama 2+4 spam kontrolü geçememiştim..

 • ahmet
  23 Kasım 2012 | Cevapla

  Kısa film çekmiş fragman diye yutturuyor. Bu değil, bu hiç değil bunlar sıradan cem abi… Bigün o kadar çok tema satacağım ki, en önden alıcam bileti, göreceksin… O zaman görüşecez senle!

 • Alparslan
  23 Kasım 2012 | Cevapla

  Beyler harbiden be olm… Denish, Ahmet size diyorum… Parayı bulursak tüm biletleri alalım kapatalım salonu … cem abi sadece bize oynasın be…. yenilsin içilsin… nedir lan çektiğimiz

 • 23 Kasım 2012 | Cevapla

  Cem Yılmaz’ı diğerlerinden ayıran en temel nokta bana kalırsa “Kendi kendisi ile yüzleşebilme” hadi biraz daha açık söyleyelim “Kendisi ile taşak geçebilme” becerisidir. Bu fragman bize yapılmamışı sunam konusunda Cem Yılmaz’ın başarısını bir kez daha göstermekle kalmıyor, yayına girecek film için de fazlasıyla umut vaad ediyor.

  RTÜK’ün her sigarayı sansürlemesine inat daha ilk sahneden sigarayı dibine kadar çeken Cem Yılmaz, Nuri’ye de bindiriyor, yakın arkadaşı Yılmaz Erdoğan’a da bir selam çakıyor ve “Ben buyum arkadaş! Türkiye burası! Korsan diye bir konu var ama umrumda mı? Değil!” diyerek adeta sisteme, kapitalizme, kapitalizmin Türk halkını getirdiği noktaya isyan ediyor.

  Her ne kadar siyasal mesaj vermiyor denilse de Cem Yılmaz her işinde toplumu en hassas noktalarından yakalamayı başarıyor. Sahte deri ceketten tut da briyantinli saçlara, ışık açısının ayarlanmasından tut da en sonda gözlere çekilen bantlara kadar bir sürü bilinçaltı gönderimi olan, iyi hesaplanmış bir fragmana imza atılmış.

  Netice? 3 Ocak’ta sinemalardaki kuyruk Cem Yılmaz’a kaçan yılan olmayacak, emeğe saygısızlık eden korsancılara kaçacak! Net!

Yorum yapın