Taksim Kiralık Ofis

eofis
İşinize uygun bir kiralık ofis arıyorsanız, bunun en hızlı, en pratik ve en ekonomik çözümü bir hazır ofis veya sanal ofis kiralamaktır. Üstelik ihtiyacınız olan toplantı salonu ve tüm işletme ihtiyaçları da pakete dahil edilebilir.

Hazır ofis veya sanal ofis kiralayarak stopaj ve benzer masraflar ödemek yerine alacağınız faturayı gider olarak kullanıp KDV’den düşebilirsiniz. Çok sayıda avantajlar içeren ofis kiralama hizmetleri ayrıca sizi personel ve diğer ihtiyaç masraflarından da kurtarır. Sekreteriniz, telefonlarınız, bilgisayarınız ve hatta çayınız kahveniz hep hazırdır.

Maslak hazır ofis veya sanal ofisinizi, Bakırköy hazır ofis veya sanal ofisinizi, Gayrettepe hazır ofis veya sanal ofisinizi, Ataşehir hazır ofis veya sanal ofisinizi, Yeşilköy hazır ofis veya sanal ofisinizi, Kartal hazır ofis veya sanal ofisinizi, Taksim kiralık ofis veya sanal ofisinizi tek bir imza atarak hemen ve dilediğiniz gibi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sabah Kartal kiralık ofisinizde yapacağınız görüşmeden sonra öğlen metro ile Ataşehir’e geçip işinize kaldığınız yerden devam edersiniz. Öğleden sonra Yeşilköy’de havalimanına 5 dakika uzaklıktaki ofisinize geçip akşama uçağınıza yetişebilirsiniz. Ayrıca siz nerede olursanız olun eOfis’in müşterilerine sağladığı özel bir yazılım ile işlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

İstanbul’un en seçkin ve stratejik noktalarında, en seçkin plazalarda ofisleriniz nereye giderseniz gidin aksamadan işinizi yapmaya devam edecektir.

http://www.eofis.com.tr/wp-content/uploads/garden4.jpg

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*