Romatoit Artrit eklem romatizmasına ne iyi gelir

Romatoit Artrit eklem romatizmasına ne iyi gelir, eklem romatizması bitkisel çözüm, kızılcık şurubu
Romatoit Artrit eklem romatizmasına ne iyi gelir, eklem romatizması bitkisel çözüm, kızılcık şurubu

Romatoit Artrit – eklem romatizması olarak bilinen eklem yerlerinde şişme ve ağrılarla kendini belli eden rahatsızlık konusunda birçok şey yazılmış çizilmiştir. Bu rahatsızlıkla başa çıkmaya çalışan insanlarda her türlü yolu deneyerek dertlerine şifa olmaya çalışmışlardır. Bu dertten müzdarip bir kardeşimizin eşinin denediği bir yöntemi sizlerle paylaşmak istedik. Bu kardeşimizin eşi uzun süredir bu rahatsızlıkla mücadele ediyordu. Hatta kimi zaman eklem yerleri şişiyor ağrılarından lavaboya gidecek kadar bile hali olmuyordu. Taki Kızılcık şurubu şerbetini kullanana kadar.

Bunu kimse reklam olarak algılamasın. Zaten bir malda pazarlamıyoruz. Sadece belki bu dertten müzdarip aynı kişilere faydamız olur diye yazıyoruz.

Tarsus’a bağlı namrun yaylasında yetişen kızılcık meyvesinin şurubundan günde sabah akşam 2 bardak içen bu kardeşimizin eşi uzun süredir eklem yerlerindeki şişme ve ağrılardan kurtulmuş durumda. Yine ek ilaçlarına devam ediyor fakat o ilaçlarında dozajını düşürmüş durumda. Bu hastalıkla yaşayan ve bu yazıyı okuyan kişiler bu kızılcık şurubunu mutlaka denemelidir. Aktarlardan bulabileceğinizi düşünüyorum. Kullananlar fikirlerini yazımıza yorum olarak yazarlarsa faydalı olacağını düşünüyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*