Rüyada Gelinlik Giymek, Rüyada Nişanlanmak, Rüyada Evlenmek

Rüyada Nişan, Rüyada Gelinlik, Rüyada Evlenmek
Rüyada Nişan, Rüyada Gelinlik, Rüyada Evlenmek

Rüyaların yaşama dair ipuçları vardır. Rüya Tabirleride bu anlamda günümüzde de devam etmektedir. Temiz kalple yatarak görülmüş bir rüya belkide bir istihare anlamı taşıyacaktır. Bu açıdan bakıldığında rüyada evlilik emareleri görmenin anlamları değişik olabilir. Bu tür rüya grubu yani rüyada nişan, rüyada evlenmek, rüyada gelinlik giymek iyiye yorumlanır. Bunla ilgili ortak görüşleri size sunalım…

Rüyada Nişan olmak: Rüyada tanıdık biri ile nişanlanmak; sıkıntı ve üzüntü yasayacağınıza, tanımadığın biri ile nişanlanmak; bir tehlike ile karşı karşıya kalacağınıza, tanımadığınız iki insanin nişanlandığını görmek; mutlu ve huzurlu olunacağına işarettir.

Rüyada Gelinlik Giymek, Rüyada gelinlik giymenin anlamı: Gelinlik giydiğini gören kişi bekar ise hemen evlenir. Gelinlik temiz ise mutlu bir evliliğe kirli ise kötü bir evliliğe yorumlanır.

Rüyada Evlenmek: Rüyada evlenmek zenginlikle yorumlanır. Rüyada genç bir kimse ile evlendiğini görmek, çok yakında zengin olup bolluk ve refaha kavusacağına işarettir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*