Otomobil Kampanyaları 2012, 2012 otomobil kampanyaları

Otomobil Kampanyaları 2012, 2012 otomobil kampanyaları
Otomobil Kampanyaları 2012, 2012 otomobil kampanyaları

Sene sonları otomobil kampanyalarının arttığı dönemlerdir. Çünkü sene sonları daha çok firma ve filoların araçlarını yenilediği ve bunu vergiden düştükleri aylar olarak bilinir. Tabi bu otomobil kampanyaları şahıslar içinde fırsata dönüşmektedir. Şimdi 2012 sonu otomobil kampanyalarına bakalım…

Ford otomobil kampanyası 2012 Ford, Resmi Gazete’de 22 Eylül itibarı ile yayınlanan 1600 cc altı motora sahip araçların ÖTV artışını kendisi karşılayacak. Otomobil sahibi olmak isteyenleri destekleyen Ford, ayrıca Eylül ayına özel kampanya ile günde sadece 19 TL’den başlayan fiyatlarla Ford araç sahibi olma fırsatı sunarken, cazip Ford Options kredi avantajı da sağlıyor.
Toyota otomobil kampanyası 2012 Toyota,motor silindir hacmi 1600 cc’ye kadar olan araçlara yönelik olarak yüzde 40’a yükseltilen ÖTV artışını Eylül ayı sonuna kadar fiyatlarına yansıtmama kararı aldı.3 puanlık ÖTV artışından etkilenecek olan modelleri için Eylül ayı sonuna kadar sabit fiyat garantisi veren Toyota, kampanya fiyatlarıyla satışlarına devam ediyor.
Citroen otomobil kampanyası 2012 Citroen, binek araçlardaki ÖTV artışından doğan fiyat farkını ürünlerinin fiyatlarına yansıtmadı.
Renault otomobil kampanyası 2012 Renault, Eylül ayı sonuna kadar Fluence, tüm Megane ailesi, Scenic ve Grand Scenic modellerinde yüzde 3 ÖTV farkını müşterilerine yansıtmıyor. 1600cc’ye kadar olan modellerde ÖTV farkının Renault tarafından karşılanacağı Eylül ayında, tüm Renault modellerinde “Şimdi Al 2013’te Öde” kampanyası ay sonuna kadar devam ediyor.
Peugeot otomobil kampanyası 2012 Hem Eylül sonuna kadar ÖTV farkını karşılıyor hem de cazip takas avantajları sunuyor. 308 modellerinde 3 bin 500 TL olarak uygulanan takas indirimi, 3008, 5008 ve 508 modellerinde 5 bin TL olarak gerçekleşiyor.
Alfaromeo otomobil kampanyası 2012 Alfa Romeo Türkiye, tüm ürün yelpazesi için geçerli olan ve Koç Fiat Kredi desteğiyle hayata geçen Eylül ayı kredili alım kolaylıklarıyla yine dikkat çekiyor. Tüm fiyatlarını Euro’dan TL’ye çevirerek değiştiren ve Eylül ayı sonuna kadar yüzde 3’lük ÖTV farkını karşılayan Alfa Romeo Türkiye, Alfa Romeo Finans aracılığıyla Eylül ayında Giulietta veya MiTo satın alacak müşterilerine 1 yıl sonra geri ödemeli kredi imkânı sağlıyor.
Fiat otomobil kampanyası 2012 Yeni Fiat Linea ve Fiat Linea Classic modellerinde “KDV Bizden” diyen Fiat Türkiye, farklı modellerinde nakit alımlarda farklı oranlarda indirim yaparak % 15’i aşan avantajlar sunmasıyla ön plana çıkıyor.Yüzde 3’lük ÖTV artışı farkını da Eylül ayı sonuna kadar karşılayan Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilere de benzersiz satın alım imkânları sağlamaya devam ediyor.
Hyundai otomobil kampanyası 2012 Hyundai Eylül ayı sonuna kadar mevcut fiyatlarla devam edeceklerini ve vergi artışının taraflarından karşılanacağını açıkladı. Subaru’da ÖTV’de yaşanan artışı Eylül sonuna kadar fiyatlarına yansıtmayacağını açıkladı.
Subaru otomobil kampanyası 2012 Subaru’da ÖTV’de yaşanan artışı Eylül sonuna kadar fiyatlarına yansıtmayacağını açıkladı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*