2013 YENI TÜRKÜ KONSERI – ŞIMDI & SONRA

Yeni Türkü Eski bir grup. 1979 yılında kurulan ve bugüne kadar kendilerine özgü tarzlarıyla gönüllerde taht kurmuş Yeni Türkü 2012 yılında çıkardığı son albümü “Şimdi ve Sonra” konserlerine bu yıl da devam ediyor.

Yeni Türkü / Şimdi ve Sonra
09 Mart 2013 / 20:30

2013 yılı Yeni Türkü konserlerinin bir tanesi de Büyükçekmece Atatürk Kültür Merkezi’nde 9 Mart Cumartesi günü saat 20:30 da gerçekleştirilecek.

Gurubun son albümünde yer alan 10 güzel şarkının yanı sıra kuruldukları ilk günden bu yana klasikleşmiş şarkılarını da seslendirmeleri bekleniyor. “Telli Turna”, “Olmasa Mektubun”, “Yağmurun Elleri”, “Açelya” bu klasiklerden sadece ilk akla gelenleri.

Kurulduğu günden bu yana birçok usta müzisyenin katılıp ayrıldığı gurup şu anda kuruculardan Derya Köroğlu (solist – gitar) ile Erkin Hamidoğu (klavye), Furkan Bilgi, Serdar Barçın (saksafon), Sezer Alemdar (basgitar), Timur Sarıca (kanun), Bahadır Tanrıvermiş’ten oluşuyor.

9 Mart 2013 Yeni Türkü konserine bilet almak için www.mavinota.netveya www.mybilet.com sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*