12
Kasım

magazin Saba Tümer nasıl zayıfladı? haberlerini yalanladı…

Yazan: Alparslan  |  Kategori: magazin  |  Okunma: 2.230 views
Saba Tümer nasıl zayıfladı?

Saba Tümer nasıl zayıfladı?

Ekranların güler yüzü Saba Tümer’in nasıl zayıfladığı konusunda merak ettiklerinizi şu şekilde derleyebiliriz. Televizyoncu Saba Tümer, zayıflama çayı ile kilo verdi şeklinde basında yer alan haberleri twitter’dan attığı mesajla yalanladı. Tümer, “Hakkımda çıkan zayıflama çayı ile kilo verdi haberleri tamamen gerçek dışıdır. O çayı tatmadım bile. O kişilere davamı açıyorum” dedi.

Saba Tümer kendi üzerinden reklam yapmaya çalışanlara hayli kızmış görünüyor.

Kaynak: http://www.habera.com/Saba-Tumer-nasil-zayifladi-haberi-167892.html

 Yazının Etiketleri  

1 Yorum yapılmış

 • zehra sahin
  23 Kasım 2012 | Cevapla

  Sayın Yetkili ;
  İnternet sitenizde müvekkilimin resmi tıklandığında linkine ulaşılan bazı zayıflama çayı satan siteler müvekkilimiz SABA TÜMER’e ait resim ve videoları kullanarak herhangi bir izin veya anlaşması olmadan haksız ve hukuka aykırı olarak ürün tanıtımı yapmaktadır. Anılan sitede kamuoyuna sanki müvekkilimizin sattıkları zayıflama çayını kullandığı, bunları içerek zayıfladığı, bu çayın reklamında oynadığı intibaı verilmeye çalışılmaktadır. Bu surette, müvekkilimizin şahsi, mali, ticari, sınai, fikri ve sanatsal, maddi ve manevi hakları ihlal edilerek, bu yolla haksız kazanç temin edilmekte ve SUÇ da işlenmektedir. MÜVEKKİLİM BU ÇAYLARI İÇMEMİŞTİR-BU ÇAYLARI İÇEREK KİLO VERMEMİŞTİR VE İŞBU ÇAYLARI SATAN KİŞİLERLE HERHANGİ BİR BAĞLANTISI BULUNMAMAKTADIR.
  Müvekkillerin haklarına vaki bu ağır ve haksız tecavüzün ACİLEN DURDURULMASI ve TEKRARLANMAMASI gerektiği, kanunlara bağlı her kişi ve kurum gibi sizlerin de takdirleri dahilindedir.
  Benzer şekilde ihtarname gönderdiğimiz bütün firmalar, ciddi hak ihlali yapan bu sitelerin yayınlarını derhal durduruş ve/veya bu yöndeki asılsız haberleri derhal sitelerinden çıkararak önlemleri almışlar ve varsa verdikleri hizmetleri derhal İPTAL etmişlerdir, bu ASILSIZ REKLAMLARIN YAYININA SON VERMİŞLERDİR.
  Bu kez aynı hassasiyeti sizlerin göstereceği inancındayız.
  Öncelikle derhal anılan müşteriye sağladığınız hizmeti İPTAL ETMENİZİ, SİTE YAYININI / LİNKLERİNİ DURDURMANIZI-İŞBU SİTELERE AİT REKLAMLARIN YAYINLANMASINA SON VERİLMESİNİ- MÜVEKKİLİM SABA TÜMER İLE İLGİLİ BU KONUDAKİ HABERLERİN SİTENİZDEN ÇIKARILMASINI – akabinde sorumluların iletişim bilgilerini (isim soy isim, TC kimlik, mail, adres, telefon, sitenizden hizmet alınırken girilen TC kimlik ve Kredi kartı numarası vs banka ismi vs tüm bilgileri) bizimle paylaşmanızı rica ederiz.
  Aksi halde yasal yollarla temini mümkün olacaktır, hem zaman, hem emek kaybı söz konusu olacak hem de sorumluluk kapsamı genişleyecektir.
  Bu itibarla;
  Her türlü yasal haklarımız saklı kalmak üzere gereğini talep ve rica ederiz.

  SABA TÜMER
  VEKİLİ
  AV.ZEHRA ESEN ŞAHİN
  02122152530

Yorum yapın