Telif hakkı olmayan müzikler nasıl bulunur?

free music archive

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte telif yasalarında da birçok değişikliğe gidildi ve eser sahipleri eserlerinin korunması konusunda kendilerini güvence alma yoluna gittiler.

Kaliteli hizmet anlayışı ile ekonomik telifsiz müzik fiyatı SadeceON’da! Youtube kanalınız ya da farklı çalışmalarınızda ihtiyacınız olabilecek lisanssız müziklere, SadeceON’da rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Güvenli ödeme alt yapısı ve profesyonel hizmet verenler ile siz de hemen SadeceON’a gelin, birbirinden güzel fon müziklere sahip olmanın tadını çıkarın!

Böylelikle internet tarafında telifle ilgili video siteleride dahil önlemler almaya başladı. Örneğin moviemaker da bir slayt hazırladınız ve içine bir şarkı koyup youtube da yayınladığınızda telifle ilgili uyarınız hemen gelir.

Bu tür durumlarla karşılaşmak istemeyenler için güzel bir site var… telif hakkı olmayan müzikleri FMA… yani free music archive… http://freemusicarchive.org bu siteden birçok kategoride telif hakkı istemeyen muzikler bulabilir ve indirip kullanabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*