Samsung Allshare, Samsung kablosuz Bağlantı ayarları

Samsung Samrttv allshare ayarları, samsung allshare nasıl kurulur, samsung allshare programı
Samsung Samrttv allshare ayarları, samsung allshare nasıl kurulur, samsung allshare programı

Samsung LCD, LED tv lerinden birini aldıysanız muhtemelen kablosuz özelliğini kullanmak isteyeceksiniz. Yani bilgisayarınızdaki resim yada videoları arada herhangi bir kablo olmadan televizyonunuzda görüntüleyebilirsiniz. Allshare denen bu uygulama ile elbette bu mümkün. İlk olarak Samsung smarttv mizin ayarlar bölümünden ağ kısmına geliyoruz ve kablosuz ağımızı seçiyoruz. Kablosuz ağımızın şifresini giriyoruz. Okey lediğimiz zaman artık smarttv mizden de internete girebilir hale geliyoruz. Siz tavsiyemiz kablosuz bir klavye mouse alarak TV nizi bunlarla kullanmanızdır. Sadece kumanda kullanmak biraz zorluyor. Şimdi allshare Aşamalarını nasıl yapacağınızı sıralıyorum…

– İlk olarak samsung un sayfasına üye olmanız gerek. https://account.samsung.com/membership/terms?paramLocale=tr_TR bu adresi tıklayarak önce samsung sitesinde bir hesap oluşturuyoruz.

– Daha sonra bu adresten bilgisayarımıza allshare programını indiriyoruz. http://www.samsung.com/global/allshare/pcsw/ indirme bittikte sonra ileri ileri diyerek kurulumu yapıyoruz.

– Daha sonra Samsung SmartTV mizin kumandasından ortadaki renkli bölüme basarak allshare bölümüne geliyoruz. Bu allshare seçtiğimizde. Bilgisayarımızdanda programı açtığımızda cihazlar birbirlerini görecektir. Genelde belgelerimin bölümündeki pictures ve videos klasörleri içindeki resimleri direk görecektir. Tabiki siz başka klasörleride tanıtabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*