25 nisan dolunay tutulması nedir?

susan-miller-hurriyet
susan-miller-hurriyet

25 Nisan Dolunay tutulmasına dair Hurriyetteki haber şu şekilde.
25 Nisan’daki dolunay tutulması, tüm burçların yaşam tarzında, aşk hayatında ve kariyerinde beklenmedik değişimlerin olmasını sağlayacak. Hazırlıklı olun, temiz bir sayfa sizi bekliyor.

KOÇ BURCU; Kontrol sizde!

Pek çok gezegenin Koç burcunda olmasıyla, güç arkanızda. Haftabaşı kontrolü elinize alıp yeni başlangıçlar yapmanız için çok uygun. 19 Nisan’da Merkür’ün Uranüs’le birleşmesiyle bir fikir fabrikasına dönüşeceksiniz. Aklınızdaki projeleri paylaşın.

BOĞA BURCU; Hayat tarzında değişiklik

Her şeyin gözdesi olacağınız zamana çok az kaldı. Ama öncesinde planlama yapın, önceliklerinizi belirleyin. 25 Nisan’daki dolunay tutulmasıyla birlikte yaşam tarzınızda değişiklikler olabilir. Nasıl bir hayat isediğinizi düşünmeye başlayın.

İKİZLER BURCU; Heyecanlı sosyal aktiviteler

Son dönemde arkadaşlarınızın üzerindeki etkisi büyük. Bu hafta da sizi çok heyecanlandıracak aktiviteler düzenleyecekler. Özellikle 19 Nisan’dakine mutlaka katılın. Eğer tez ya da proje gibi bir iş yapmanız gerekiyorsa, bu haftayı değerlendirin.

YENGEÇ BURCU; Beklenmedik iş teklifleri

Önünüze açılacak yeni kariyer fırsatları için ilginç görüşmeler yapmış olabilirsiniz. 19 Nisan’da Merkür’ün Uranüs’le birleşmesiyle üst düzey birinden yeni bir pozisyon için haber alabilirsiniz. Bu dönemde ilişkilerinizi sıkı tutun, profesyonel anlamdaki tüm etkinliklere katılın.

ASLAN BURCU; Kariyerinize odaklanın

Şu sıralar aklınızda bazı müşterileri, aile bireylerini ya da arkadaşları görmek için seyahate çıkma fikri olabilir. Ama haftanın sonuna doğru yaşayacağınız gelişmeler, her şeyi bırakıp kariyerinize odaklanmanızı gerektirecek. Şehri 19 Nisan’dan önce terk etmemenizde fayda var.

BAŞAK BURCU; Güzel bir tatil yolda

Maddi açıdan sıkıntılı bir dönemdesiniz ama merak etmeyin, yapmanız gereken masraflarınız yakında bitecek. Daha parlak bir döneme giriyorsunuz ve hatta sonunda güzel bir tatil de sizi bekliyor. Yeter ki, harcamalarınızı biraz daha bilinçli yapın.

TERAZİ BURCU; Aşkta soğuk rüzgarlar

Bu hafta partnerizle aranızda sert rüzgarlar esebilir. Her zaman ilişkiyi sürdürmekten yanasınız ama bu kez karşınızdaki kişi, güveninizi kırmış olabilir. Bir kez daha iyice düşünüp durumu gözden geçirmenizde fayda var.

AKREP BURCU; Projeleriniz sonuçlanıyor

Beklediğiniz anlaşma bu haftanın sonuna doğru karşınıza çıkacak. Ve bu sefer, tüm yaratıcılığınızı göstereceksiniz. 25 Nisan’daki ay tutulmasıyla birlikte hayat arkadaşınız hakkında yeni kararlar vermeniz gerekebilir.

YAY BURCU; Sosyalleşme zamanı

Pek çok yay burcunun aşk hayatı, son dönemde çok hareketliydi. Olmayanlarınsa artık işi gücü bırakıp biraz daha dışarı çıkması ve sosyalleşmesi gerekiyor. Özellikle 19 Nisan’a dikkat.

KOVA BURCU; Çantanızı hazırlayın

Bu hafta kovalar için yolculuk zamanı. Eğer kendinizi evden, hatta şehirden dışarı atmak istiyorsanız çantanızı hazırlamaya başlayın. Özellikle Merkür ve Uranüs’ün birleşeceği cuma günü bunun için çok ideal.

OĞLAK BURCU; Aşk hayatınız canlanıyor

Ev konusunda bir yenilik arıyorsanız 19 Nisan’ı bekleyin. Güzel gelişmeler olacak. Hafta sonuna doğru Mars, Venüs ve Güneş’in Boğa burcunda buluşması, aşk hayatınızı canlandıracak. Yeterki sizi buna açık olun.

BALIK BURCU; Yeni kazanç kapıları

Şu sıralar aklınızda maddi konular var. Kazandığınız, giderlerinize tam yetiyor olabilir. Ama bu hafta, beklediğiniz yeni kazançları duymaya başlayacaksınız. 19 Nisan’da bunun kutlamasını bile yapıyor olabilirsiniz.

Kaynak: Susan Miller 13.04.2013 – hurriyet.com.tr

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*