360 Derece Çekim Nasıl yapılır? 360 derece Sanal Tur Nasıl Yapılır?

360 derece sanal tur
360 derece sanal tur uygulamasına örnek: www.360derecetarsus.com

Öncelikle şunu söyleyelim ücretli olarak internet üzerinden eğitim veriyoruz.
Gsm: 0535 741 38 32  (Levent)
e-posta: levent.tarsus@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Günümüz dünyasında görselliğin müthiş derecede ön plana çıktığı aşikardır. Artık internetle birlikte bilgiye hem yazılı hemde görsel ulaşmak artık çok kolay. Ürün ve hizmetlerin pazarlanmasında da görselliğin aldığı yeri sanırız kimse inkar edemez. 360 derece sanal tur uygulamaları bu açıdan çok kıymetli bir yerde duruyor. Örneğin örnek daire uygulamalarında Müteahhit ve Emlakçıların internet üzerinden Satılacak daireyi yada örnek daireyi sanki ordaymışçasına gezdirmesi mümkündür. Yada firmaları ve üretim mekanlarını, özel okulları, hastaneleri, otelleri sanki ordaymışçasına hizmet yada ürünü almadan internet üzerinden gezip görmek ve pazarlamak mümkündür.

Yaprak Tasarım bu konuda kaliteli hizmetler sunmaktadır. 360 derece Çekimler özel ekipman ve lenslerle çekilmekte olup, yatay ve dikey fotoğraf çekimi ve bu fotoğrafların birleştirilmesinden meydana gelmektedir.  360 derece Sanal tur aşamasında yine özel programlar kullanılarak bunlar bir senaryo halinde sıraya dizilir. Daha sonra bunlar internette yayınlanacak büyüklüklere getirilir. İster tanıtım cdsi olarak, ister fotoğraf olarak, isterseniz internet üzerinde sanal tur uygulaması olarak kullanabilirsiniz. Bu konuda Yaprak Tasarım Kendini ispatlamış bir firmadır. Türkiyenin her tarafında 360 derece çekimler yapmaktadır.

 

Yaprak Tasarım Örnek Sanal Tur Uygulamaları:

ÖRNEK DAİRE UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN
OTEL SANAL TUR UYGULAMASI İÇİN TIKLAYIN
OTEL 360 DERECE TANITIMI İÇİN TIKLAYIN
İŞYERİ 360 DERECE TANITIMI
360 DERECE ŞEHİR TANITIMI

Yaprak Tasarım Web Sayfası taleplerinizdede yanınızdadır: www.yapraktasarim.com Hem görsel hemde interaktif sayfalar, google arama motorlarına uygun. Hedeflediğiniz kelimelerde yukarı çıkabilen kaliteli web çalışmaları için Yaprak Tasarımı Tercih Edebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*