24
Mayıs

Facebook Bu videoyu hazırlamak için günlerdir uğraşıyorum lütfen izlermisiniz arkadaşlar

Yazan: Alparslan  |  Kategori: Facebook  |  Okunma: 3.543 views

Bu videoyu hazırlamak için günlerdir uğraşıyorum lütfen izlermisiniz arkadaşlar.

Yukarıdaki gibi bir gönderim facebook sayfanızda görünüyorsa, bilinki virüslü bir uygulama yüklemişsiniz demektir. Szin profilinizdeki bu gönderimi tıklayanlar flash player yükle gibi fake bir ekranla karşılacaklar, sonra kabul ettiklerinde onada bulaşacaktır.

Bunu yaptıysanız Facebook hesap ayarlarına gelin, ordan uygulamaları tıklayın ve yabancı gördüğünüz uygulamaları kaldırın sorun düzelecektir. Aşağıda facebook uygulama ekranına nasıl gireceğinizi gösterdik. Resmi tıklayarak büyük olarak görebilirsiniz.

facebook uygulama ekrani, facebook hesap ayarları

facebook uygulama ekrani, facebook hesap ayarları

 Yazının Etiketleri  

1 Yorum yapılmış

  • namik
    09 Temmuz 2013 | Cevapla

    kardeş bu virüs değil. bu bir proğram. senin facebokta bulunan bütün bilgilerine erişiyor ve senin adına reklam ve video ve daha birçok şeyi senin haberin olmadan beğeniyor ve senin adına paylaşım yapıyor. facebokta bağlantın olan bütün iletişim araçlarınıda kullanıyor örneğin: hotmail (facebokta kayıtlı tüm e-mail adreslerin), mobilltelefon,skaypi gibi. nasıl engelleceğini bilmiyorum. picin biri yapmış başka piçlerde şimdilik reklamlardan para kazanmak için kullanıyor. başka amaçlarlada kullanabilirler.

Yorum yapın