Uzun giden Akıllı Telefonlar

Akıllı telefon kullanıcılarının şikayetlerinden en popüler olanı kuşkusuz batarya kullanım süresi! Hangi akıllı telefonun şarjı kaç saat gidiyor; Detaylar haberimizde!

Akıllı telefon pazarında rekabet hızla sürerken, kullanıcı kriterleri arasında işlemci performansı kadar batarya gücü de yer alıyor. Her gün biraz daha incelen ve hızlanan akıllı telefonlar, her ne kadar kullanıcısının beğenisini kazanıyor olsa da öte yandan hızlı tükenen batarya süresiyle de tepki toplamaya devam ediyor.

Teknoloji mağazalarında ve e-ticaret sitelerinde sıkça rastladığımız kullanıcı soruları arasında yer alan batarya güçleri için yeni bir grafik daha yayımlandı. Phonearena sitesinin paylaştığı grafikte, en güçlü bataryalı ve en uzun şarj süresiyle dikkat çeken akıllı modeller sıralandı.

Liderliği 5.9 inç ekranıyla Oppo N1’in ele aldığı listede HTC One Max, 2. ve Motorola Razr Maxx ise 3. Olduğu görülüyor. Akıllı telefonunuzun şarj aletini her an yanınızda taşımamanıza gerek bırakmayacak istatistiki grafiğe şimdi bir göz atalım.. www.silikonvadisi.tv

sarji uzun giden akilli telefonlar

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*