Samsung Galaxy S4, Galaxy S4 özellikleri, galaxy s4 fiyatı

Samsung Galaxy S4, Galaxy S4 özellikleri, galaxy s4 fiyatı
Samsung Galaxy S4, Galaxy S4 özellikleri, galaxy s4 fiyatı

Akıllı telefon rekabeti giderek büyüyor. İphone 5 e rakip Galaxy S4 geliyor… 100 günde 20 milyon adedin üstünde satan Galaxy SIII’ün ardından The Korea Times’ın haberine göre Galaxy S4, 2013 yılının başında Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacak. Benzer şekilde Samsung, Galaxy S3’ü yine aynı fuarda duyurmuş ve bir ay sonra yani mart ayında pazara sürmüştü.

GALAXY S4 ÖZELLİKLERİ

5 inç’lik bir ekrana sahip olması beklenen Galaxy S4, 4G/LTE ağ teknolojisini de destekleyecek. Qualcomm işlemci, yeni Galaxy’de yerini Exynos işlemciye bırakacak. Cihazla ilgili bilinenler ise şu an için bunlarla sınırlı.

GALAXY S4 iphone 5’E Cevap

Samsung Galaxy S4 ile ilgili haberlerin iPhone 5 ön siparişlerinin tüm Amerika çapında birkaç saat içerisinde tükenmesinin ardından yapılmaya başlaması, Samsung’un bir stratejisi olarak değerlendiriliyor. Samsung, iPhone 5’in tanıtımının hemen ardından ise Galaxy S3’ün üstünlüklerini gösteren bir reklam kampanyasına başlamıştı.

Samsung Galaxy s4 Fiyatı

İphone 5 e rakip olarak çıkacak Galaxy s4 ün fiyatı net olmamasına rağmen, iphone 5 civarlarında gezeceği söyleniyor. Bekleyip göreceğiz…

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*