Ada çayı göğüs büyütürmü?

Göğüs büyütmek için illa ki neşter altına yatmanız şart değil. Biraz alışkanlıklarınızı değiştirip birazda sabır gerektiren bir uğraş göğüs büyütmek. Güzel olmak kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız aşağıda yer alan bitkisel göğüs büyütme tarifini sıkılmadan yapmalısınız.

Bize gerekli malzeme olan şerbetçi otunun kozalak ektresi. Bu bitki her yerde bulunmasa da her önünüze gelen aktarcıya sorup arayabilirsiniz. Yada aktarcınıza rica edin sizin için getirsin.

Bu yöntemi uygulayıp göğüslerini büyütenler iyi sonuç aldıklarını kısa zaman içerisinde göğüslerinde büyüme olduğunu söylüyor. Düzgün uygulandığında alacağınız sonuç 1,5 ayda 4 – 5 santim büyüme.

Bitkisel Göğüs Büyütme Tarifi

Şerbetçi otu ( 2 yemek kaşığı )

Su ( bir miktar )

Yağsız krem ( yeteri kadar )

2 yemek kaşığı koyduğunuz şerbetçi otunun üzerine 3’te 1 olacak kadar yani az miktar su koyun. Ocakta çok az kaynatın ve süzün daha sonra bu karışımın içine yağsız el kreminden ekleyin. Krem kıvamında olmalı çok sulu olmasın. 1 gün boyunca kapalı bir yerde bekletin. Önce ıhlamur ile göğüslerinize masaj yapıp ardından hazırladığınız karışımı göğüslerinize uygulayın.1 saat bu karışım göğüslerinizde beklesin. Şerbetçi otunun hoş bir kokusu vardır. Yıkamasanız da sizi kokusu ile rahatsız etmez.

Hatırlatma : Günde 1 bardak ada çayı içerek de göğüslerinizin büyümesine katkı sağlayabilirsiniz. -cilt-net-

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*