25
Aralık

Bakım ve Güzellik pervin dinçer Ameliyatsız cilt gençleştirme (microrolle)

Yazan: Alparslan  |  Kategori: Bakım ve Güzellik  |  Okunma: 3.691 views

Ameliyatsız da Gençleşilir Ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemlerinden biri olan “microroller” ile yılların izini silmek mümkün…
Yaşlanma belirtileri kendisini en çabuk yüzde gösteriyor.
Ciltteki kırışıklıkların sebebi yaş ile ilişkilendirilse de birçok sebebi var. Estetisyen Pervin Dinçer, bu sebepleri, “Cildin yaşlanmasına neden olan etkenlerin en başında güneş ışınlarına çok fazla maruz kalmamız, hava kirliliği, yeterli oksijen alamamamız, alkol ve sigara kullanımı, en başında da stres gelmektedir” şeklinde açıkladı.

Gelişen teknolojiler sayesinde cerrahi müdahaleye gerek kalmadan daha genç bir cilde sahip olmak mümkün.

Dinçer, bu konuda “Peeling sistemleri, lazer sistemleri, mezolifting gibi uygulamalar yapılmakta. En son olarak da ’microroller’ dediğimiz çok yeni bir uygulamamız var” diye konuştu.

Microroller Nasıl Yapılıyor?
Microroller yönteminde, üzerinde 192 iğne bulunan cihazla ciltte kanallar açıyor. Böylece, nano teknolojiyle üretilen ve kök hücre içeren kremler cild tarafından 200 kat daha fazla emiliyor. Açılan kanallarla çok fazla kan akışı sağlanması vücut tarafından cildin onarılması olarak algılanıyor ve kendini yenileme hızlanıyor. Böylece, mucize denilebilecek sonuç ortaya çıkıyor.

Kişi 10 Yaş Gençleşiyor
Uygulama seanslarından sonra hastanın cildi inanılmaz derecede parlak, kırışıksız gözeneklerinden kurtulmuş bir şekilde oluyor. Bu tedavi sonrasında kişi 10 yaş kadar gençleşebiliyor.

Ağrısız ve Acısız Bir Yöntem
Ağrısız, acısız bu yöntemle, yan etkiye maruz kalmadan hayatınıza gençleşmiş olarak devam ediyorsunuz.

Estetisyen Pervin Dinçer, “Bu tedavinin en güzel yanı günlük hayatı etkilememesi. Kişi öğle arasında kısa bir vakitte bile gelip bu uygulamayı yaptırabilmekte. 10-15 dakika süren bir kızarıklık oluşturmaktadır. İnsanlar normal hayatlarına hiçbir kesintiye uğramadan dönebilmektedirler” dedi.

Pervin Dinçer muayane ücretleri konusunda kendi sitesinden bilgi alabilirsiniz.

http://www.pervindincer.com/

 Yazının Etiketleri  

1 Yorum yapılmış

  • nurcan yildiz
    30 Mayıs 2013 | Cevapla

    bende daha cok her bakimin ayri ayri fiyatlariini ögrenmek istiyorum.Birde orta halli insanlar da ünlü bir insana yapilan islemlerimi yapiyorsunuz, yoksa arada ayricaliklar varmi? lütfen cevaplamanizi istiyorum üstelik Almanyada yasiyorum esimin maasiyla geciniyoruuz 3 cocuk annesiyim ve cogu seylerden kisitliyoruz ki VATANIMIZA izine gelebilelim benimde cildim cok kuru ve hassas her kremde iyi degil alerji yapiyor size basvurrmak istiyorum ama beni asarsa diye bütün bunlari soruyorum bana özel bir mail atarsaniz sevinirim 🙂 daha cok sorum varda uzatmak istemiyorum!.. SAYGILAR

Yorum yapın