Adana iş güvenliği denince çukurova pusula işin uzmanı

cukurova pusula osgb, adana iş güvenliği
cukurova pusula osgb, adana iş güvenliği

Temmuz 2013 ten sonra iş güvenliği konusunda herkesin yükümlülükleri artacak. Hemen hemen apartmanlarda dahil olmak üzere herkesin risk analizi yaptırması gerekecek. Bu süreçte zarar görmemek için, ceza yememek için risk analizlerinizi yaptırmanız gerekiyor. Adana işyeri hekimi konusunda da hizmetleri mevcut olan Çukurova pusula yanınızdadır. İşte iyi bir kadro ile yola çıkan ve Adana ve çevre illerde hizmet veren Çukurova Pusula OSGB iş güvenliği konusunda sizlerin yanındadır. Adana iş güvenliği konusunda kaliteli hizmet ile müşterilerinin yükümlülüklerini en iyi şekilde karşılayacaklarını belirten firma yetkilisi Ahmet Çevlik şunları söyledi: “Çukurova Pusula Ortak Sağlık Güvenlik Birimi ve Eğitim Ltd. Şti, 20 yılı aşkın iş güvenliği ve iş yeri hekimliği deneyimine sahip, Çevre Yük.Müh. Ahmet ÇEVLİK, Dr. Hatun ÇİÇEK ve Dr. Eralp KUYUCU tarafından, tüm özel ve kamu kurum, kuruluş ve işletmelerin İş Güvenliği Uzmanı, İş yeri Hekimi ve Sağlık Personeli ihtiyaçlarını karşılamak ve İSG İle ilgili tüm problemlerini çözmek için kurulmuştur.

29 Aralık 2012 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliğinde belirtilen tüm şartları yerine getirerek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş olan şirket; profesyonel iş güvenliği uzmanları, yetkin ve tecrübeli işyeri hekimleri ve sağlık personelleri ile fark yaratan bir takım oluşturmuştur.

Mevzuat gereği, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri bulundukları il ve sınır illerinde hizmet verebilirler. Bu nedenle; Çukurova Pusula OSGB; Adana, Mersin, Niğde, Kayseri, Kahramanmaraş, Osmaniye ve Hatay illerinde de hizmet verebilecek kapasiteye sahip olacak şekilde kurulmuştur.

Amacı; yasal zorunluluk olarak gözüken iş sağlığı ve güvenliği kavramını, yaşam tarzı haline getirmek, iş güvenliği kültürünü toplumun her kesimine yaymak ve ülkenin kalkınmasına yardımcı olmaktır.

Çalışma hayatındaki risklerin kabul edilebilir seviyelere indirildiği, tehlikelerin kontrol altına alındığı, iş kazalarının ve meslek hastalıklarının en aza indirildiği, insan odaklı bir toplumun oluşmasına katkıda bulunmak önemli bir hedefidir.

Bu amaca ulaşmak için İSG profesyonellerimiz tarafından; mutlaka yerinde inceleme yapılır, riskler değerlendirilir, acil durumlar değerlendirilerek plan hazırlanır, işveren ve çalışanlarına eğitimler verilir, önlemler alınması için yazılı önerilerde bulunulur ve tüm bunların yapılabilmesi için sistemli çözümler sunulur.”

Adana iş güvenliği Çukurova Pusula OSGB İletişim Bilgileri
Adres: Toros Mah. 78024 Sk. No:16/A-B Kadir Tümer Apt. Altı Çukurova / ADANA
Telefon: 0 322 224 22 41
Gsm: 0544 568 83 38
E-posta: info@cukurovapusula.com
web sitesi: www.cukurovapusula.com

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*